Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent

RCF MQ 50C

Wysokiej jakości dwudrożna kolumna sufitowa 5", 1" 60W

Przez kompaktowy design, małą wagę i ograniczoną głębokość, dwudrożny monitor sufitowy RCF MQ50C jest idealny w wymagających systemach PA do muzyki tła i pierwszego planu.
Woofer posiada duże wychylenie, papierową membranę powlekaną polipropylenem, gumowe zawieszenie zamontowany w strojonej obudowie,.
Kopułkowy tweeter z membraną z włókna jest umieszczony w falowodzie o stałym Q dając naturalną i łagodną reprodukcję dźwięku z bardzo szerokim rozproszeniem.
Instalacja MQ50C jest szybka i efektywna za pomocą wbudowanych obrotowych haków. Nie są wymagane dodatkowe wsporniki, pierścienie czy inne podpory, i dzięki niskiej wadze głośnika może być montowany w konwencjonalnych sufitach podwieszanych.
Połączenie jest zrealizowane na czteropinowym złączu Euroblock męskim i żeńskim z rzeczywistą pętlą umożliwoając połączenie równoległe wejścia z wyjściem.
Odczepy mocy oraz dostosowanie napięcia razem z pozycją 16Ω jest przełączane za pomocą przełączników obrotowych dostępnych pod frontowym grillem.
Obudowa wykonana jest z wysokiej gęstości samo gaszącego polistyrenu odpornego na promienie UV, i zawiera perforowany stalowy grill ochronny. Tylna część obudowy (czasza) wykonana jest z aluminium.

Parametry

TypSufitowy dwudrożny
Pasmo przenoszenia70 Hz ÷ 20 kHz
Max SPL112dB
Kąt rozproszenia 120°
Moc60 W RMS
Skuteczność 92 dB
Impedancja16Ω
GłośnikiWoofer 5", tweeter 1"
Linia stałonapięciowa70V, 100V
Przełącznik mocy 30 - 20 - 10 - 5 W (100 V)
Wymiary235x310x310mm
Waga2,1kg

Katalogi

Tagi

MQ 50C

Katalog Produktów