System HL od RCF

2018-02-15

System RCF HL to pełno pasmowy dwudrożny system tubowy oparty na dwóch 12" wooferach i driverze ciśnieniowym z 2,0" wyjściem i 4,0" tytanową membraną, z dedykacją do pracy na średnim i dalekim dystansie. System składa się z 3 różnych modułów szerokopasmowych o różnym kącie rozproszenia w poziomie, co pozwala na dopasowanie źródła dźwięku do nagłaśnianego audytorium.

Do dopełnienia pełni brzmienia i dodania solidnej podstawy basowej RCF zaprojektował kompatybilny z hardware do podwieszania subwoofer. Jest to konstrukcja oparta na 18" wooferze z 4" cewką.

System jest bardzo kompaktowy ale dostarcza wysoki poziom wyjścia i dokładną reprodukcję głosu i muzyki. System został wyposażony w głośniki RCF Precision Transducers najnowszej generacji. System RCF HL posiada pionowe rozproszenie 22.5° i jest idealnym źródłem punktowy, do aplikacji średniego zasięgu, lub może być połączona w klaster z węższym kątem do aplikacji dalekiego zasięgu. Kształt obudowy jest trapezoidalny i posiada kąt 22.5° z każdego boku. Całość podwiesza się za pomocą dedykowanej ramy.

Połączenie z wzmacniaczem jest zrealizowane na wodoodpornych złączach wielopinowych Amphenol. Grill został wykonany z stali perforowanej dla tego modelu, powleczony epoksydowo z membraną odpierającą wodę. Obudowa jest skonstruowana z sklejki brzozy bałtyckiej wykończona bardzo wytrzymałą, teksturową powłoką poliuretanową w kolorze czarnym, odporną na warunki pogodowe.

System znajduje swoje zastosowanie w instalacjach zewnętrznych gdzie wymagana jest wysoka jakość, spójność i zrozumiałość dźwięku z dużym poziomem głośności, przy jednocześnie niekorzystnych warunkach pogodowych. Idealnie wpasowuje się w stadiony, areny sportowe, boiska, place amfiteatry i inne niezadaszone audytoria.

Cechy


 

Katalog Produktów